آنچه که تختی را تبدیل به جهان پهلوان تختی کرد استفاده از محبوبیت برای رفع مشکلات مردم بود

0 1

بنی‌تمیم گفت: تختی افتخارات را با محبوبیت گره زد تا بتواند در دل مردم نفوذ کند، مشکلات‌شان را حل کند و برای همیشه جاودانه شود.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، حمید بنی‌تمیم مدیرکل دفتر توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان ضمن عرض تسلیت به مناسبت سالگرد درگذشت جهان پهلوان تختی و همزمان شدن این مراسم با اولین سالگرد درگذشت سردار دلها، حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: آنچه که تختی را تبدیل به جهان پهلوان تختی کرد استفاده از محبوبیت برای رفع مشکلات مردم بود. تختی افتخارات را با محبوبیت گره زد تا بتواند در دل مردم نفوذ کند، مشکلات‌شان را حل کند و برای همیشه جاودانه شود.

وی در ادامه افزود: به خاطر عظمت و بزرگی این ورزشکار است که بعد از گذشت بیش از نیم قرن او همچنان در اذهان مردم باقی مانده است. لازم است که همیشه بزرگان ورزش ما همچون تختی مورد قدردانی قرار بگیرند و این افراد برای همیشه در جامعه ماندگار شوند. زندگی و نحوه عملکرد این بزرگان باعث می‌شود که نسل‌های آینده همیشه به نیکی از آنها یاد کنند. باید سعی کنیم که این سرمایه‌ها و پهلوان‌های واقعی را بیشتر به نسل‌های جوان معرفی کنیم.

مدیرکل دفتر توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت: امثال تختی‌ها و حاج قاسم‌ها به این خاطر ماندگار شدند چون گفتار و عمل‌شان باهم همخوانی دارد و خود و زندگی‌شان را وقف مردم کردند. باید برنامه مدونی داشته باشیم از این بزرگان که برای آبادانی و اقتدار کشور تلاش می‌کنند به نحو مطلوب قدردانی کنیم.  

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.