استاندارد نقش کلیدی در رشد اقتصادی کشور دارد

0 3

همایش تجلیل از واحد های تولیدی نمونه استاندارد استان قم با حضور رییس مجلس شورای اسلامی ، رییس سازمان ملی استاندارد، استاندار قم و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی و مدیران واحد های تولیدی استان در سالن همایش های بین المللی شهرداری قم برگزار شد .

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دولت به نقل از استاندارد، این همایش با هدف تجلیل از مدیران واحد های تولیدی نمونه و برگزیده و همچنین مدیران کنترل کیفیت نمونه واحد های تولیدی و جمعی از فعالان عرصه استاندارد برگزار شد . 

رئیس مجلس شورای اسلامی در این همایش گفت : توجه به مقوله استاندارد نقش کلیدی در رشد اقتصادی کشور خواهد داشت .  

علی لاریجانی با اشاره به سختی هایی که تحریم های ظالمانه بر ملت ایران تحمیل کرده است افزود : راهکار مقابله با نقشه های دشمنان و مشکلات و آشفتگی های اقتصادی موجود استفاده از ظرفیت دیپلماسی در خصوص ساماندهی به وضع موجود و همچنین تلاش استفاده از ظرفیت افکار عمومی در راستای رونق تولید است . 

وی با اشاره به نیاز مبرم کشور در شرایط کنونی به صادرات کالاها اضافه کرد : استاندارد رکن مهم صادرات است و برای حفظ اعتبار و جایگاه ایران در کشورهای دیگر توجه به مقوله استاندارد امری بدیهی است . 

وی توجه سازمان استاندارد به مشاغل خرد و خانگی و تعیین ساز و کار مشخص برای رفع موانع موجود در این راه را از اقدامات مثبت سازمان بر شمرد .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.