افتتاح دو طرح صنعتی در اصفهان با حضور دکتر واعظی

0 10

رئیس دفتر رئیس جمهور ظهر جمعه با حضور در شرکت قطورسازان اسپادان خط تولید انواع لوله‌های فولادی با درز جوش مارپیچ (اسپیرال) را افتتاح کرد.

دکتر محمود واعظی ضمن بازدید از بخشهای مختلف این واحد تولیدی با ارائه گزارش از طرف مدیر کارخانه با روند تولید محصولات این واحد تولیدی و مصارف آن آشنا شد.

شرکت قطورسازان اسپادان با ظرفیت تولید سالانه ۲۵۰هزار تن انواع لوله‌های فولادی قابل استفاده در طرح‌های ملی انتقال آب، نفت و گاز را تولید می‌کند.

عملیات اجرایی این پروژه در سال ۹۵ با ۱۵هزار متر زیربنا آغاز شده است. این واحد تولیدی با سرمایه‌گذاری ۲۵۰۰میلیارد ریال و ۲۰ میلیون دلار امروز به صورت رسمی به بهره‌برداری رسید.

رئیس دفتر رئیس جمهور همچنین امروز با حضور در کارخانه صنایع چینی زرین ایران واقع در شهر اصفهان فاز ۳ این واحد تولیدی را افتتاح کرد. عملیات اجرایی و ساخت فاز ۳ کارخانه صنایع چینی زرین ۴هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری ریالی و ۱۰ میلیون دلار سرمایه‌گذاری ارزی داشته است.

دکتر واعظی بعد از بازدید از بخش‌های مختلف کارخانه چینی زرین و افتتاح فاز ۳ این کارخانه در گفتگو با خبرنگاران حمایت از بخش خصوصی و تولیدکنندگان و تلاش برای حل مشکلات واحدهای تولیدی تعطیل شده و نیمه تعطیل را از سیاست‌های محوری دولت‌های یازدهم و دوازدهم اعلام کرد.

رئیس دفتر رئیس جمهور تاکید کرد: در این دولت مصوبه‌ای داشتیم که استانداران با تشکیل ستاد تسهیل و رفع موانع تولید برای رفع مشکلات و موانع بنگاه‌های تولیدی که دچار مشکل هستند تلاش کرده و تصمیمات لازم را اتخاذ کنند.

دکتر واعظی خاطرنشان کرد: خوشبختانه با اقدامات انجام شده در این دولت بسیاری از بنگاه‌های تعطیل و نیمه‌ تعطیل امروز فعال شدند و ایجاد سالانه به طور متوسط ۵۰۰هزار شغل در طول ۷ سال گذشته نتیجه اجرای سیاست‌های دولت در حمایت از بنگاه ‌های تولیدی و بخش خصوصی بوده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.