افزایش تعامل با مجلس نتایج اثربخشی برای آموزش‌وپرورش دارد

0 4

وزیرآموزش‌وپرورش درآئین تکریم و معارفه معاون حقوقی و امور مجلس و مدیرکل دفتر بودجه و مدیر منابع، عرصه کار در آموزش ‌و پرورش را بسیار وسیع و گسترده توصیف و عنوان کرد: افزایش تعامل با مجلس نتایج اثربخشی برای آموزش‌وپرورش خواهد داشت.

 به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دولت به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش پرورش، عصر امروز محسن حاجی میرزایی درآئین تکریم و معارفه معاون حقوقی و امور مجلس و مدیرکل دفتر بودجه که در سالن اجتماعات ساختمان شهید رجایی برگزار شد، اظهار کرد: شهید سلیمانی در دوره حیات و هم در دوره شهادتش برای جامعه پر از برکت بود و جوششی را در جامعه ایجاد کرد. وی الگوی خوبی برای مسئولین بود .

وی با تشکر از حجت‌الاسلام‌والمسلمین علی عسگری و تجلیل از زحماتش افزود: همچنان از خدمات آقای علی عسگری در آموزش ‌و پرورش استفاده خواهیم کرد.

حاجی میرزایی تصریح کرد: مجلس یک‌نهاد تأثیرگذار درجامعه است و هرچه قدر تعامل آموزش‌وپرورش با این نهاد بیشتر باشد اثرات بهتری برای آموزش‌وپرورش خواهد داشت لذا با توجه به سوابق درخشانی که درآقای اوحدی سراغ داریم امیدوارم تعامل خوبی با مجلس داشته باشیم.

وی به انتصاب مدیرکل بودجه اشاره و ادامه داد: بودجه آموزش‌وپرورش از مشکلات ساختاری رنج می‌برد لذا باید برای اصلاح ساختار بودجه تلاش کنیم.

وزیرآموزش‌وپرورش گفت: پست و عنوان شغلی برای هیچ‌کس پایدار نیست و افراد به‌سرعت جابه‌جا می‌شوند لذا هنرمند کسی است که دراثنای این آمدوشدها رشد کند و کارش تجلی داشته باشد و بتواند نام نیکی از خودش به‌جا بگذارد.

وی ادامه داد: کارهای ما باید بتواند ما را اعتلا ببخشد زیرا کار جلوه‌گاهی است که ما تمام ظرفیت خود را به عرصه می‌آوریم.

حاجی میرزایی خاطرنشان کرد: ایجاد تغییرات پایدار در جامعه فقط از طریق آموزش‌وپرورش ممکن خواهد بود لذا مسئولیت بسیار مهمی به ما فرهنگیان داده ‌شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.