انسجام درون سازمانی لازمه موفقیت واحدهای تولیدی است

0 0

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: همه دستگاه‌ها البته باید به این نتیجه برسند که راه حل مشکلات کشور توجه به تولید و رونق تولید است که ستوان فقرات آن نیز ساخت داخل است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دولت به نقل از شاتا، رضا رحمانی پس از برگزاری جشن رکورد تولید در شرکت ایران ترانسفو ری در گفتگو با خبرنگاران بیان کرد: این واحد پس از ۵۰ سال فعالیت رکورد تولید را در ماه گذشته زد و همچنین امروز مراسم آغاز تجهیز و ارایه مراکز خدمات پس از فروش این شرکت را داشتیم که به همین دلیل در جشن کارگران و کارکنان عزیز این واحد صنعتی حضور پیدا کردیم.

وی با بیان اینکه این شرکت در کنار این فعالیتها عمق ساخت داخل را افزایش داده است، تصریح کرد: اکثر قطعات و مواد مصرفی حتی ورق های خاص اینها که قبلا وارداتی بود اکنون در داخل کشور تولید می شود و البته این شرکت موضوع صادرات را نیز به صورت جدی دنبال می کند.

وزیر صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: این واحد همه راهبردهای کلان و اساسی را که ما در کشور پیگیر آن هستیم، در کنار توجه به سرمایه های انسانی و توجه به پیشکسوتان عملیاتی کرده است و ما این موارد را مشاهده کردیم.

انسجام درون سازمانی لازمه موفقیت واحدهای تولیدی است

رحمانی انسجام و تعامل و هماهنگی درون سازمانی را لازمه موفقیت واحدهای تولیدی دانست و اضافه کرد: البته دولت و مجموعه های حکومتی نیز سعی دارند از جهات مختلف امورات این واحدها تسهیل بشود و فضا و بستر مناسب را فراهم آورند.

لزوم باورمندی همه دستگاه ها به رنق تولید برای حل مشکلات کشور

وی ادامه داد: همه دستگاه ها البته باید به این نتیجه برسند که راه حل مشکلات کشور توجه به تولید و رونق تولید است که ستوان فقرات آن ساخت داخل است.

وزیر صمت اصافه کرد : دولت با مجموعه امکانات و قوانین و ظرفیت هایی که دارد برای حل و فصل مسایل و مشکلات واحدها تلاش و پیگیری های لازم را انجام می دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.