بازدید قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور بازرگانی از شرکت صنایع لاستیک یزد

0 2

قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور بازرگانی روز پنجشنبه به همراه استاندار یزد،معاون استاندار و رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان از شرکت صنایع لاستیک یزد بازدید کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از شاتا ، حسین مدرس خیابانی از بخش های مختلف این واحد تولیدی بازدید کرد.

محصولات اصلی این شرکت، تایر فرغون، تیوپ خودرو سواری و تولیدکننده انواع لاستیک اتومبیل‌ها می باشد.

میزان سرمایه گذاری برای این شرکت یک هزار و ۱۷۹ میلیارد ریال اعلام شده است که تاکنون برای یک هزار و ۳۵۰ نفر اشتغال ایجاد کرده است.

همچنین مساحت این مجتمع چهار صد هزار متر مربع و با زیر بنای ۱۱۰ هزار متر مربع ساخته شده است.

مجتمع صنایع لاستیک یزد، بنام یزد تایر شناخته می‌شود،

مجتمع صنایع لاستیک یزد در سالهای ۱۳۶۴-۱۳۶۵ در شهر یزد عملا با مطالعات واخذ موافقت های اولیه شروع به فعالیت کرد.
خط تولید تایر و تیوب دوچرخه و موتور سیکلت با بهره گیری از دانش فنی شرکت آی –آر-سی ژاپن و همچنین تولید تایر و تیوب تایرهای بایاس سواری و وانتی به کمک تکنولوژی داخلی در سال ۱۳۷۶ افتتاح گردید.
پس از آن این مجتمع همواره در جهت اصلاح و بهینه سازی محصولات خود اقدامات مؤثری برداشته است که از جمله بارزترین آن اقدام به تولید تایرهای رادیال سیمی در سال ۱۳۸۶ با اخذ فن آوری رسمی از یکی از مراجع اروپایی بنام وردشتاین هلند است.

حسین مدرس خیابانی صبح امروز وارد استان یزد شد ضمن ادای احترام به مقام شامخ سومین شهید محراب در کارگروه تنظیم بازار استان یزد شرکت کرد.

بازدید از شرکت کاشی عقیق و بازدید شیرینی سازی حاج خلیفه رهبر، نشست با فعالان اقتصادی صنایع کاشی و سرامیک و شرکت در همایش ملی روز صادرات و تجلیل از صادرکنندگان نمونه از جمله برنامه های سفر یک روزه قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور بازرگانی در استان یزد است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.