بازدید مسئولین کمیته ملی المپیک از اردوی تیم ملی بوکس

0 3

مسئولین کمیته ملی المپیک از اردوی تیم ملی بوکس بازدید کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان؛ صبح امروز صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک به همراه سایر مسئولین از اردوی تیم ملی بوکس بازدید به عمل آورد .

در ابتدای این بازدید علیرضا استکی سرمربی تیم ملی بوکس کشورمان گزارشی از مراحل آماده سازی تیم و وضعیت دو ملی پوش بوکس کشورمان که موفق به کسب سهمیه شده اند ارائه نمود . استکی با تاکید بر شرایط خوبی که ملی پوشان از نظر تمرین ، تغذیه و خوابگاه دارند از مسئولین کمیته ملی المپیک و آکادمی ملی المپیک تقدیر و تشکر کرد . 

در ادامه این بازدید صالحی امیری اظهار داشت : استکی جزء سرمایه های ورزشی بوکس است و کمیته ملی المپیک از تیم ملی بوکس تا بازیهای المپیک حمایت خواهد کرد . در همین راستا کل مجموعه آکادمی ملی المپیک و کمیته تا محقق شدن برنامه های تیم کلی در اختیار خواهد بود و تلاش خواهیم کرد تا این تیم به دور از حواشی به تمرینات خود ادامه دهد .

رئیس کمیته ملی المپیک در ادامه افزود : با تمهیداتی که از سوی کمیته ملی المپیک انجام شده و سالنی که اختصاصا برای بوکس در نظر گرفته ایم امیدواریم که دغدغه ای در زمینه تمرینات ملی پوشان وجود نداشته باشد .

وی در پایان ضمن آرزوی موفقیت برای ملی پوشان بوکس کشورمان افزود: هر زمان ورزشکاران تیم ملی خواسته ای داشته باشند تلاش خواهیم کرد تا در صورت امکان آن را اجرایی نماییم .

در این بازدید دکترکیکاوس سعیدی دبیرکل کمیته ، رضا قراخانلو رئیس آکادمی ملی المپیک ، آقای فرخی مدیر حراست ، سید محسن میر مشاور رئیس و علیرضا محسنی مدیر اجرایی آکادمی نیز صالحی امیری را همراهی کردند .  

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.