باید با کار حرفه‌ای و تخصصی بیشترین مراکز و حوزه های فساد را مشخص کنیم

0 1

جواد ناصریان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت کشور در نشست امروز کارگروه ارتقاء سلامت نظام اداری با تاکید بر اینکه باید در مقابله با فساد، جدی و هماهنگ عمل کنیم؛ گفت: راهکار مبارزه با فساد در شناسایی دقیق و اقدام هماهنگ همه ی بخش ها است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دولت به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، جواد ناصریان معاون توسعه مدیریت و منابع  وزارت کشور در نشست امروز کارگروه ارتقاء سلامت نظام اداری که در محل وزارت کشور با حضور جمالی نژاد معاون عمران، توسعه امور شهری و روستایی ، علی طالبی رئیس مرکز مدیریت عمکلرد، بازرسی و امور حقوقی، ابراهیم شوشتری مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست وزارت کشور برگزار شد؛ با تاکید بر اینکه ارتقاء سلامت نظام اداری در کشور، اولویت اصلی کشور است؛ گفت: باید با شفاف سازی و الکترونیکی کردن فرآیندها، فساد را در سازمان ها و به خصوص شهرداری ها که مستقیم با مردم در ارتباط هستند کاهش دهیم.
معاون وزیر کشور با بیان اینکه در امر مبارزه با فساد باید سیستمی و هماهنگ عمل کنیم، گفت: احصاء فراوانی تخلف ها امر بسیار مهمی است و باید  بیشترین تمرکز را در این حوزه داشته باشیم.
وی اضافه کرد: باید با کار حرفه ای  و تخصصی بیشترین مراکز و حوزه های فساد را مشخص کنیم و بدانیم که فساد در چه بخش هایی بیشتر نمود پیدا می کند.
ناصریان در این خصوص یادآور شد: وقتی مشخص شود که فساد در چه بخشی بیشتر صورت می گیرد بهتر می توانیم برنامه ریزی و اقدام کنیم.
معاون وزیر کشور در پایان  با تاکید بر اینکه باید با هم افزایی،  به صورت جدی با فساد در کشور مقابله کنیم، گفت: هر کدام از بخش های شهرداری ها که اقدامات خوب و اثرگذاری در حوزه مبارزه با فساد داشته اند باید الگوبرداری شده و از تجربه این مجموعه ها در سایر بخش ها استفاده لازم شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.