برای حل مشکلات ایثارگران برنامه‌ریزی مناسبی انجام شده است

0 4

معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در نشست صمیمی با هیئت رئیسه فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی از تلاش همه جانبه برای حل مسائل جامعه ایثارگری خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دولت به نقل از روابط عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران، مهندس سعید اوحدی روز چهارشنبه اول مرداد ماه در دیدار با اعضای هیئت رئیسه فراکسیون ایثارگران مجلس با ابزار خرسندی از حضور در جمع ایثارگران مجلس مسائل و مشکلات جامعه ایثارگری را تشریح کرد و گفت: در ۵ هفته گذشته برای حل مشکلات ایثارگران برنامه‌ریزی مناسبی انجام شده و اقداماتی صورت گرفته است. انعقاد توافق‌نامه و تفاهم‌نامه با وزارت مسکن و شهرسازی و صنعت، معدن و تجارت از جمله اقدامات مهم بنیاد شهید و امور ایثارگران برای رفع بخشی از مشکلات بوده است.

معاون رییس جمهور ادامه داد: با به‌کارگیری و استفاده از همه ظرفیت‌ها بخش عمده‌ای از مطالبات ایثارگران محقق خواهد شد و در این زمینه مصوبات خوبی در جلسات هیئت دولت به تصویب رسیده است.

در این نشست مقرر شد کارگروه مشترکی از بنیاد شهید و امور ایثارگران و فراکسیون ایثارگران مجلس تشکیل و قوانین و مقررات حوزه ایثارگری بررسی شود.

احمد امیرآبادی فراهانی رییس فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی نیز با خیر مقدم و تبریک انتصاب سعید اوحدی به عنوان رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران خاطرنشان کرد: مجلس یازدهم به عنوان یک مجلس انقلابی که ایثارگران زیادی در آن حضور دارند با همه ظرفیت‌های قانونی به دنبال پیگیری و حل مشکلات ایثارگران خواهد بود و از هر گونه طرح و لایحه‌ای که بتواند مشکلی از مشکلات ایثارگران را مرتفع نماید استقبال می‌کند.

در این نشست صمیمی اعضای هیئت رئیسه فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی نیز به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود درباره مسائل جامعه ایثارگری پرداختند.
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.