تقویت رویکردهای اجتماعی عامل موفقیت در توسعه و عمران شهر و روستا است

0 1

رئیس سازمان امور اجتماعی در دیدار احمدی، رئیس شورای عالی استانها با وی گفت: با تقویت رویکردهای اجتماعی می توانیم در توسعه و عمران شهر و روستا موفق تر عمل کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از وزارت کشور؛ دکتر تقی رستم وندی معاون وزیر کشور و رئیس سازمان امور اجتماعی در دیدار رئیس شورای عالی استان ها که در محل وزارت کشور انجام شد، تصریح کرد: اگر رویکردهای اجتماعی را تقویت کنیم، می توانیم در توسعه و عمران شهرها و روستاها موفق تر عمل کنیم.

وی گفت: در مناطق حاشیه نشین، دفاتر تسهیل گری و توسعه محلی می توانند با استفاده از ظرفیت گسترده موجود در شوراهای شهر و روستا و مجموعه های شهرداری ها و دهیارها، خدمات موثری را به مردم محروم این مناطق ارائه کنند.

در ادامه این دیدار احمدی رئیس شورای عالی استان ها اظهار کرد: بسیاری از تصمیم ها و برنامه ها در حوزه آسیب های اجتماعی باید خیلی سریع تصویب و اجرایی شود ولی متاسفانه در فرایندهای طولانی مجلس و دولت از اثرات مثبت آنها کاسته شده و نتیجه مورد نظر حاصل نمی شود، لذا می توان برخی از موضوعات مورد نظر سازمان امور اجتماعی کشور را در شورای عالی استان ها مطرح و پس از طی مراحل قانونی و تصویب در شورا با سرعت بیشتری اجرایی گردد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.