توضیحات قائم مقام وزیر کشور در امور مجلس در خصوص اظهارات خلاف واقع و توهین آمیز یک نماینده

0 2

در توضیحات کولیوند که از تریبون مجلس شورای اسلامی قرائت شد، ضمن اعتراض شدید به اظهارات آقای اردشیر مطهری اعلام می شود؛ مشارالیه هر گونه مدارکی دال بر اظهارات خود دارد در اختیار هیات نظارت بر رفتار نمایندگان قرار دهد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از وزارت کشور، در توضیحات محمد جواد کولیوند قائم مقام  وزیر کشور در امور مجلس  که در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی قرائت شد، آمده است: نظر به انتساب مطالب خلاف واقع و نادرست  به وزارت کشور و علی الخصوص وزیر محترم و اینجانب در صحن علنی مجلس شورای اسلامی چهارشنبه مورخ ۱۹-۶-۹۹  به استحضار می رساند، انتساب کلمه کارچاق کن در صحن علنی مجلس  به معاون پارلمانی وزیر کشور امری ناروا و ناپسند و به دور از شأن نمایندگی است.

کولیوند در این توضیحات، تصریح کرده است: انتظار می رود هیات ریسه مجلس نسبت به این تهمت ناروا موضع خود را در هیات نظارت بر رفتار نمایندگان به نماینده مورد نظر اعلام کنند.

در توضیحات قائم مقام وزیر کشور در امور مجلس با تاکید بر اینکه استیضاح حق نمایندگان مجلس است و در فرآیند خود قابل احترام است؛ خاطر نشان شده است: وزارت کشور وامدار هیچ مقام و جایگاهی نمی باشد. 

در ادامه توضیحات کولیوند که از تریبون مجلس شورای اسلامی قرائت شد، ضمن اعتراض شدید به اظهارات آقای اردشیر مطهری اعلام می شود؛ مشارالیه هر گونه مدارکی دال بر اظهارات خود دارد در اختیار هیات نظارت بر رفتار نمایندگان قرار دهد.

در پاپان توضیحات کولیوند آمده است: به عنوان قائم مقام وزیر در امور مجلس این حق را برای خود محفوظ می دانم که احقاق حق از مراجع ذیربط بنمایم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.