تولید روزانه بیش از ۱۱ میلیون ماسک در کشور

0 0

روزانه بیش از ۱۱ میلیون عدد ماسک در ۴۶ واحد صنعتی و ۱۳۵ واحد کارگاهی در کشور تولید می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دولت به نقل از شاتا، از مجموع ۱۱ میلیون عدد تولید ماسک در کشور، بیش از ۵ میلیون ۹۰۰ هزار عدد تولیدات صنعتی، ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار عدد تولیدات کارگاهی، بیش از ۴۸۰ هزار عدد ماسک n۹۵ و بالغ بر ۲ میلیون عدد از تولیدات گروه های جهادی می باشد.

استان‌های تهران، آذربایجان شرقی، البرز، اصفهان و آذربایجان غربی به ترتیب ۵ استان برتر در تولید روزانه ماسک در سطح کشور هستند.

تولید روزانه بیش از ۵ میلیون و ۶۰۰ هزار عدد ماسک در ۵ استان برتر

در ۵ استان برتر تولید، روزانه بیش از ۵ میلیون و ۶۰۰ هزار عدد ماسک تولید می شود و حدود ۳ میلیون و ۴۰۰ هزار عدد ماسک نیز تولید سایر استان ها می باشد.

در استان تهران روزانه ۵۲۰ هزار عدد ماسک صنعتی ۱٫۵ میلیون عدد ماسک کارگاهی و ۷ هزار عدد ماسک n۹۵ با مجموع بیش از دو میلیون عدد انواع ماسک تولید می شود.

استان آذربایجان شرقی یک میلیون و ۲۰۰ هزار عدد ماسک صنعتی، ۵۰ هزار عدد ماسک n۹۵ با مجموع یک میلیون و ۳۰۰ هزار عدد ماسک در جایگاه دوم تولید ماسک در کشور قرار دارد.

در استان البرز حدود یک میلیون و ۱۰۰ هزار عدد ماسک صنعتی و ۱۵ هزار عدد ماسک n۹۵، مجموعاً یک میلیون و ۲۰۰ هزار عدد ماسک در روز تولید می شود.

استان اصفهان با تولید ۸۵۰ هزار عدد ماسک صنعتی و ۵۰ هزار عدد ماسک n۹۵ در مجموع با تولید ۹۰۶ هزار عدد ماسک در جایگاه بعدی قرار می‌گیرد.

در استان آذربایجان غربی نیز روزانه ۱۱۰ هزار عدد ماسک صنعتی و ۵۳۰ هزار عدد ماسک کارگاهی در مجموع ۶۴۰ هزار ماسک تولید و عرضه می‌شود.

ظرفیت تولید انواع ماسک به بیش از ۲۲ میلیون عدد در روز رسیده است

گفتنی است که هم اکنون بیش از ۱۸ میلیون عدد ماسک در کشور دپو شده و ظرفیت تولید انواع ماسک به بیش از ۲۲ میلیون عدد در روز رسیده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.