ثبت نام وام کرونا برای مراکز فرهنگی بدون بیمه در مازندران تمدید شد

0 0

ثبت نام وام کرونا برای مراکز فرهنگی بدون بیمه در مازندران تمدید شد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دولت به نقل از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، زارع با اعلام خبر فوق گفت: شاغلان و مراکز فرهنگی بدون بیمه در مازندران می توانند با مراجعه به سامانه اینترنتی کارا برای ثبت نام تسهیلات کرونا اقدام کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران افزود: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، ارسال پیامک اطلاع رسانی و دعوت از متقاضیان مشمول دریافت تسهیلات را  از

روز پنجشنبه ۱۲ تیرماه آغاز کرده است و متقاضیان مشمول میتوانند تا ۵ مردادماه، با مراجعه به سامانه کارا برای تسهیلات کرونا به نشانی https://kara.mcls.gov.ir  ثبت نام کنند.

زارع اظهار داشت: از صاحبان کسب و کارهای فرهنگی، هنری و رسانه ای دارای مجوز از فرهنگ و ارشاد اسلامی دارای کد تأمین اجتماعی که تاکنون موفق به ثبت تقاضای دریافت تسهیلات

کرونایی در سامانه کارا نشدند، درخواست میشود  تا تاریخ یاد شده نسبت به ثبت تقاضای خود در بخش بنگاه‌های رسمی در این

سامانه به آدرس https://kara.mcls.gov.ir  اقدام کنند.

وی همچنین گفت: طبق اعلام رسمی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ؛ متقاضیانی که دارای سابقه فعالیت های هنری بوده و یا خبرنگارانی که فعال هستند اما فاقد بیمه هستند نیز به بخش متقاضیان فاقد بیمه در سایت کارا مراجعه کنند.

وب اذعان داشت: فعالان هنری یا رسانه‌ای که دارای مجوز فعالیت هنری یا رسانه‌ای از فرهنگ و ارشاد اسلامی هستند ولی خودشان نسبت به امر بیمه اقدام کرده اند نیز می‌توانند با مراجعه به بخش متقاضیان خویش فرمایی،تا مهلت یاد شده نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.

شایان ذکر است این تمدید فقط تا ۵ مردادماه فرصت ثبت نام در سامانه کارا را فراهم کرده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.