جان باختن تعدادی از هموطنان به ویژه نخبگان ضایعه‌ای بزرگ برای کشور بود

0 5

معاون اول رییس‌جمهور شامگاه امروز (سه‌شنبه) با حضور در منزل یکی از خانواده‌هایی عزادار از حادثه هواپیمای اوکراینی، ضمن عرض تسلیت و ابراز همدردی، از خداوند متعال برای آنان صبر و برای درگذشتگان طلب غفران و رحمت الهی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دولت، دکتر اسحاق جهانگیری با اشاره به مصیبت سنگین وارد شده به کشور و ملت در پی سقوط هواپیما،داغ و اندوه این حادثه برای خانواده های جان باختگان را طاقت فرسا توصیف کرد و گفت؛ درگذشت مهندس میر محمد مهدی صادقی و همسرش سرکار خانم بهاره حاج اسفندیاری و دختر کوچکشان مرحوم آنیسا صادقی برای بازماندگان ضایعه بزرگی است که تنها با توکل و توسل به ذات بی همتای حضرت حق قابل تحمل است.

دکتر جهانگیری با بیان اینکه از دست دادن هر کدام از نخبگان ضایعه ای بزرگ برای کشور بود گفت: آنها سرمایه های بزرگی برای کشور محسوب می شدند و من به نمایندگی از طرف دولت با خانواده های این عزیزان ابراز همدردی کرده و انشالله آنها با انبیاء و اولیای الهی محشور شوند.

در این دیدار که در فضایی مملو از حزن و اندوه برگزار شد خانواده این سه عزیز بااشاره به خصوصیات اخلاقی و علمی آنها اشاره کرده و به پرسش های دکتر جهانگیری پیرامون رسیدگی به وضعیت خانواده ها در شناسایی و تدفین اجساد پاسخ دادند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.