حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم تشییع شهدای سانحه هواپیمای اوکراینی در اصفهان

0 3

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم تشییع شهدای سانحه هوایی اوکراین به نمایندگی از هیئت دولت در اصفهان حضور یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید عباس صالحی​ بعد از  ظهر پنج‌شنبه ۲۶ دی در مراسم تشییع شهدای سانحه هوایی به نمایندگی از هیئت دولت حضور یافت.

آیت الله طباطبایی نژاد نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان، عباس رضایی استاندار، حیدر قاسمی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری و حجت‌الاسلام و المسلمین محمدعلی انصاری​مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان نیز از دیگر مسئولان استانی حاضر در مراسم بودند.

همایون امیرزاده رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و علی غیاثی مدیرکل امور هماهنگی استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در این سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را همراهی می‌کنند.

این مراسم در مسیر میدان فیض تا گلزار شهدای اصفهان با حضور جمع کثیری از مردم مومن و انقلابی اصفهان همراه با مرثیه سرایی مداحان و شعارهایی علیه استکبار جهانی برگزار شد.

حضور و سخنرانی در آیین پایانی کنگره بازخوانی ابعاد شخصیتی امیرالمومنین امام علی(علیه السلام) و دیدار با ۲ هنرمند نگارگر اصفهانی از دیگر برنامه‌های سفر یک روزه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به اصفهان بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.