در آینده نزدیک پاسخ آمریکا را می‌دهیم

0 2

سخنگوی دولت با اشاره به شهادت سردار سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس گفت: آمریکا خط قرمز را رد کرد و ملت ایران در زمان مقتضی، به طور قاطعانه و در آینده نزدیک پاسخ آن را می‌دهد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دولت به نقل از ایرنا، «علی ربیعی» ضمن تسلیت شهادت فرمانده سپاه قدس پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: سردار سلیمانی نماد قدرت، همبستگی علیه ظلم و سرمایه نمادین تمام ایرانیان بود.

وی افزود: چنانچه می‌خواستیم به نسل جدید بگوییم که این افراد به خاطر استیضاح دنیا را به خاک و خون می‌کشند، ترامپ با اقدام اخیر خود این را به بهترین شکل نشان داد.

سخنگوی دولت تصریح کرد: شهادت سردار سلیمانی چهره کریه ایالات متحده و دولت آمریکا را برای همه نسل‌های جدید قرائت کرد و نشان داد.

وی تاکید کرد: دولت جمهوری اسلامی ایران در کنار همه ایرانیان، گرفتن انتقام سردار سلیمانی را حق خود و دفاع از منزلت و کرامت ایرانی می‌داند.

ربیعی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب گفت: ما به دنبال جنگ نیستیم، اما اجازه تجاوز به هیچ ایرانی و نماد امنیت ملی را نخواهیم داد.

وی اضافه کرد: دولت در کنار نهادهای نظامی و همه ایرانیان آنچنان به آمریکا درس می‌دهد که ترامپ و تمام روسای جمهوری بعدی آمریکا به یاد داشته باشند که زمانی که نماد و عزت یک ملت را به سخره بگیرند، پاسخ قاطع خواهند گرفت.

سخنگوی دولت تصریح کرد: همبستگی ایران امروز یک بار دیگر بالا گرفت و شهادت سردار سلیمانی همچون شهادت شهید بهشتی نماد همبستگی ملی خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.