دستور شریعتمداری به تمام دستگاه های زیر مجموعه وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی برای رسیدگی به مشکلات مردم گیلان

0 5

در پی بارش برف سنگین در استان گیلان “محمد شریعتمداری ” وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ، ضمن معرفی نماینده ویژه برای رسیدگی به مشکلات ، به تمام دستگاه های زیرمجموعه این وزارتخانه دستور داد تمام توان خود را برای یاری رساندن به مردم به کار گیرند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از وزارت تعاون ، کارورفاه اجتماعی با دستور شریعتمداری ،  “حجت میرزایی ” معاون اقتصادی وزیر تعاون  ،کار و رفاه اجتماعی به عنوان نماینده ویژه وزیر برای رسیدگی به مشکلات مردم گیلان معرفی شده است . 

در دستوروزیرتعاون ، کارورفاه اجتماعی آمده است :  هم زمان با بارش های شدید برف و یخبندان ، مردم عزیز گیلان با مشکلات فراوانی روبرو‌ شده اند  . برخی از اقدامات مربوط به مسئولان زیربنایی نظیروزارتخانه های  نفت ، نیرو ،  راه وشهرسازی ، ارتباطات و فناوری اطلاعات ، بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی  ، هلال احمرو …درحال انجام است اما بسیاری از اقدامات و خدمات  در کمک رسانی  به مسئولان محلی از طریق سازمان های زیر مجموعه وازرت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی باید به مردم ارائه شود . 

شریعتمداری تمام معاونان این وزارتخانه و روسای سازمان های تابعه را موظف  به همکاری برای رفع مشکلات مردم گرفتار در برف استان گیلان کرده است .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.