دکتر روحانی وارد اردبیل شد

0 3

در ادامه سفرهای استانی دولت تدبیر و‌امید؛

دکتر روحانی وارد اردبیل شد

رئیس جمهور در ادامه سفرهای استانی دولت تدبیر و امید ، وارد اردبیل شد و در فرودگاه این شهر از سوی نماینده ولی فقیه در استان، استاندار و دیگر مقامات محلی مورد استقبال قرار گرفت.

شناسه خبر: ۱۱۳۰۷۴ –

چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۸ – ۰۹:۲۰

حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در سفر یک‌روزه خود به استان اردبیل تعدادی از پروژه های توسعه ای و زیر ساختی استان را افتتاح می کند.

حضور در جلسه شورای اداری استان و‌همچنین افتتاح و یا اغاز عملیات اجرایی تعدادی از طرح ها و پروژه های خدماتی و عمرانی استان از دیگر برنامه های رئیس جمهور در این سفر خواهد بود.

رئیس جمهور در بدو ورود به استان اردبیل هدف از سفر به این استان را افتتاح تعدادی از پروژه‌های زیرساختی و توسعه‌ای استان و همچنین پیگیری روند پیشرفت پروژه‌ها و طرح‌هایی که در سفر قبلی مصوب شده ، عنوان کرد و گفت: امروز تعدادی از پروژه‌های مهم استان در حوزه‌های مختلف سدسازی، صنعت و معدن و فرودگاهی افتتاح می‌شود. از جمله ۲ کارخانه بزرگ را در استان افتتاح می‌کنیم که ۲ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان برای آن سرمایه‌گذاری شده است.

دکتر روحانی با بیان اینکه برای سومین بار موفق به دیدار با مردم ولایتمدار، مرزبان و دلاور استان اردبیل شده است، گفت: امروز در روز مبارک ولادت حضرت زینب(س) و اولین روز از سال میلادی ۲۰۲۰ در خدمت مردم اردبیل هستیم و ولادت حضرت زینب را گرامی می‌داریم و روز پرستاران پرکار و عزیز را پاس می‌داریم.

رئیس جمهور تأکید کرد: در جلسه شورای اداری استان، تعدادی از پروژه‌های زیرساختی و توسعه‌ای نیز به صورت ویدئوکنفرانس در شهرهای مختلف استان افتتاح می‌شود و همچنین تصمیمات مهمی نیز برای ادامه روند توسعه و پیشرفت استان در این سفر اتخاذ خواهد شد که برای سال ۹۸ و ۹۹ باید اجرایی و عملیاتی شود.

شناسه خبر: ۱۱۳۰۷۴

– رئیس‌جمهوری

– سفرهای داخلی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.