رفع مشکلات تولیدکنندگان در اولویت برنامه‌های سازمان توسعه تجارت ایران است

0 3

رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران در دیدار صمیمانه با واحدهای تولیدی صادراتی استان البرز، گفت: رفع مشکلات تولیدکنندگان در اولویت کار سازمان توسعه تجارت ایران است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از  شاتا، حمید زادبوم در این نشست، ضمن تشریح دستورالعمل های بازگشت ارز حاصل از صادرات، بیان کرد: سازمان توسعه تجارت ایران به عنوان متولی تجارت خارجی کشور و مسئول کمیته اقدام ارزی، پیگیری رفع مشکلات تولیدکنندگان را در اولویت کار خود قرار داده است .

وی با ارائه گزارشی از وضعیت بازگشت ارز در سالهای۱۳۹۷ و ۱۳۹۸ ثبات مقررات و دستورالعمل ها را حائز اهمیت توصیف کرد و افزود: برنامه ریزی‌های صادرکنندگان باید با توجه به این مقررات صورت گیرد .

زادبوم همچنین اضافه کرد: بررسی صادرات از محل ورود موقت و رفع مشکلات پیش روی این حوزه و همچنین بررسی رفع تعهدات ارزی صادرکنندگان حوزه کشاورزی در هفته آتی در سازمان توسعه تجارت ایران انجام خواهد شد.

معاون وزیر و رییسکل سازمان توسعه تجارت ایران، تولید کنندگان را افتخار آفرینان کشور در شرایط فعلی دانست و از تلاشهای صادر کنندگان تقدیر کرد.

گفتنی است، نشست معاون وزیر و رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران با تولیدکنندگان استان البرز با حضور هیات نمایندگان اتاق، ریسس سازمان صمت استان البرز و تنی چند از مدیران کل سازمان توسعه تجارت ایران در محل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران برگزار شد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.