روند ارتقا کیفیت ماشین‌های کشاورزی بهبود پیدا کرده‌است

0 0

سرپرست وزارت جهاد کشاورز گفت: به صورت میانگین در طی سال‌های اخیر به صورت پایدار، سالانه ۱۵۰۰ میلیارد تومان در حوزه مکانیزاسیون کشاورزی سرمایه‌گذاری شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دولت به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، عباس کشاورز سرپرست وزارت جهاد کشاورز در حاشیه افتتاحیه چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی سامانه‌های نوین آبیاری (ماشین‌آلات و نهاده‌ها) در جمع خبرنگاران در رابطه با توسعه مکانیزاسیون اظهار کرد: در حوزه مکانیزاسیون کشاورزی دست آوردهای چشمگیری را از سال ۹۲ تا امروز داشته ایم که یکی از این دست‌آوردها ایجاد خط اعتباری مکانیزاسیون کشور است، همچنین سرمایه‌گذاری گسترده در این حوزه با تکیه بر تولید داخل را داشته‌ایم.

وی افزود: ما در این حوزه جهشی تاریخی در توسعه مکانیزاسیون برنج داشتیم که منجر به ارتقا بهره وری در فرآیند تولید برنج شد و کشاورزان را از کار پر مشقت و پر صعوبت برنج رها کرد.

 سرپرست وزارت جهاد کشاورز تصریح کرد: روند ارتقا کیفیت ماشین های کشاورزی در کشور بهبود پیدا کرده و به صورت میانگین در طی سال های اخیر به صورت پایدار، سالانه ۱۵۰۰ میلیارد تومان در این حوزه سرمایه‌گذاری صورت می‌پذیرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.