سفر رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران به آذربایجان غربی

0 0

معاون وزیر و رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران همراه دو تن دیگر از معاونین وزارت صمت، در هفتمین هفته پویش ملی “تولید، تداوم امید” به استان آذربایجان غربی سفر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از شاتا، زادبوم همراه دوتن دیگر از معاونین وزیر صمت، در این سفر کاری یک روزه به استان آذربایجان غربی، در بهره‌برداری دو طرح صنعتی، بازدید از ۶ واحد صنعتی و همچنین آغاز عملیات اجرایی یک طرحجدید صنعتی حضور داشت.

در این سفر بهره‌برداری از شرکت ابزار جراحان در ارومیه و افتتاح شرکت “صنایع غذایی ایرانیان ارومیه”، به ترتیب سرمایه‌گذاری بیش از ۳۵ میلیارد تومان و اشتغالزایی مستقیم برای ۳۰ نفر و سرمایه‌گذاری بیش از ۱۷۰ میلیارد تومان و با اشتغال‌زایی مستقیم برای ۱۶۰ نفر، صورت گرفت.

همچنین از پروژه “جهش تولید” شرکت نماکاران هزاره سوم استان، بازدید شد که این شرکت با مجموع سرمایه گذاری بیش از ۱۷۴۰۰ میلیارد ریالی در راستای برنامه جهش تولید خود برای ۳۵ نفر به صورت مستقیم اشتغال‌زایی جدید داشته است.

گفتنی است، این سفر با حضور معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران، معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت، مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران انجام شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.