مبارزه با فساد و تحقق دولت الکترونیک از اهم اقدامات وزارت ورزش و جوانان است

0 2

وزیر ورزش و جوانان در دویست و چهل و هفتمین نشست شورای معاونت وزارت ورزش و جوانان مبارزه با فساد،شفافیت امور، چالاکی سیستم اداری، تحقق دولت الکترونیک در امور اداری و جاری وزارت ورزش و جوانان را از اهم اقدامات صورت گرفته در این وزارتخانه اعلام کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، در دویست و چهل و هفتمین نشست شورای معاونین که به ریاست مسعود سلطانی فر برگزار شد ،تحقق دولت الکترونیک ‌مورد بررسی قرار گرفت .
در این جلسه سلطانی فر اعلام کرد: یکی از مهمترین اقدامات وزارت ورزش و جوانان برای مبارزه با فساد و شفافیت امور و چالاکی سیستم اداری، تحقق دولت الکترونیک در امور اداری و جاری وزارت ورزش و جوانان است.
وی اظهار داشت: تاکنون برای دستیابی به این امر مهم ٨٠ درصد پیشرفت داشته ایم و بی تردید تا پایان دولت تدبیر و امید این طرح را صددرصد اجرایی خواهیم کرد.
وزیر ورزش و جوانان در ادامه توضیحاتی را درخصوص دستیابی و اجرایی کردن دولت الکترونیک ارائه کرد و گفت: بررسیها نشان می دهد از سال ٩۶ تاکنون اقدامات خوب و قابل تعمقی صورت گرفته است که براساس انها دستیابی به نتیجه مطلوب دور از دسترس نیست .
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.