هر دو وعده دولت در ورزش محقق شده است

0 3

معاون فرهنگی و ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت: متاسفانه صحبت های آقای فائقی در برنامه تلویزیونی ناشی از کم اطلاعی ایشان بود وگرنه هر دو دغدغه ایشان توسط وزارت ورزش پیگیری شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دولت به نقل از وزارت ورزش و جوانان، عبدالحمید احمدی در واکنش به صحبت های دیروز سعید فائقی در یک برنامه تلویزیونی که گفته بود” قرار بود لایحه سازمان نظام ورزش تدوین شود و قانون وزارت ورزش به تصویب مجلس برسد که هر دو فراموش شدند متاسفانه صحبت های آقای فائقی در برنامه تلویزیونی ناشی از کم اطلاعی ایشان بود وگرنه هر دو دغدغه ایشان توسط وزارت ورزش پیگیری شده است.

معاون وزیر ورزش و جوانان افزود: لایحه نظام ورزش توسط وزارت ورزش و جوانان در سال ۹۴ تدوین و با تصویب دولت تقدیم مجلس شد ولی متاسفانه کمیسیون اجتماعی وقت این لایحه را رد کرد. قانون وزارت ورزش و جوانان هم سال ۹۵ تدوین و در هیئت دولت تصویب شد و به مجلس رفت که همین امسال پس از رفع ایرادات شورای نگهبان تصویب، ابلاغ و اجرا شد تا پس از ۵۰ سال ورزش کشور صاحب قانون شود.

وی افزود: در واقع دو وعده اصلی دولت تدبیر و امید در سال ۹۲ توسط وزارت ورزش و جوانان انجام شد که البته یکی از آنها را مجلس رد کرد.

عیدالحمید احمدی با بیان اینکه از آقای فائقی دعوت می کنیم به وزارت ورزش بیاید و گزارشی از اقدامات انجام گرفته به ایشان ارائه شود افزود: تردید نداریم وقتی آقای فائقی در جریان اقدامات صورت گرفته قرار گیرد نظر دیگری در خصوص عملکرد دولت در حوزه ورزش خواهد داشت.

معاون وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: اقدامات صورت گرفته در حوزه های عمرانی، استعدادیابی شهری و روستایی، توسعه ورزش همگانی و ورزش بانوان، انضباط مالی در حوزه ورزش قهرمانی و تدارکات صورت گرفته برای تیم های ملی رشته های مختلف و بسیاری اقدامات دیگر در حوزه ورزش صورت گرفته که متاسفانه آقای فائقی از آنها مطلع نیست و به همین دلیل هم اظهارات دیروز را انجام داده است.  

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.