همایش معاونین توسعه مدیریت و منابع انسانی استان‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد

0 0

همایش معاونین توسعه مدیریت و منابع انسانی استان‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران بعدازظهر سه‌شنبه ۵ اسفندماه در سالن شهید رسول‌زاده و به‌صورت ویدیو کنفرانس در سراسر کشور برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از بنیاد شهید و امور ایثارگران، ملک محمد نجفی، معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران در این همایش ضمن تبریک میلاد حضرت علی (ع) و روز پدر موضوع بودجه سال آتی را مهم‌ترین اولویت بنیاد در حوزه این معاونت خواند و گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران در سال جاری با انباشتی از مطالبات اشخاص حقیقی و حقوقی شامل دستگاه‌های دولتی و خصوصی مواجه بود که پرداخت این مطالبات انرژی زیادی از مجموعه گرفت.
 وی با اشاره به تأکید مهندس اوحدی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در مورد اهمیت بودجه و پرداخت مطالبات بنیاد، اضافه کرد: هدف اول بنیاد شهید و امور ایثارگران در سال جاری پرداخت مطالبات معوق بود که خوشبختانه با تلاش فراوان و روحیه و مدیریت جهادی رییس بنیاد، پیگیری مجدانه و استفاده از ظرفیت‌های داخلی بنیاد در ستاد و استان‌ها این بار سنگین حدود ۸ هزار میلیارد تومانی در مرحله اول از دوش بنیاد شهید و امور ایثارگران برداشته شد.
نجفی هدف و اولویت بعدی در حوزه توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران در سال جاری را تنظیم بودجه سالم و کارا برای سال آتی خواند و اضافه کرد: بعد از این هدف‌گذاری و در قدم اول ستاد بودجه به دستور رییس بنیاد تشکیل شد و بودجه سال آینده در قالب جداول بودجه، احکام و تبصره‌های بودجه‌ای تدوین و با ادله قوی و استدلال‌های مناسب به سازمان برنامه و بودجه ارائه شد.
معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: یکی از بحث‌های بر زمین مانده در مجموعه بنیاد شهید و امور ایثارگران، سند جامع نیروی انسانی بود که امسال در دستور کار قرار گرفت و سند آن تنظیم و با امضای ریاست عالی بنیاد به سازمان امور اداری و استخدامی کشور ارسال شد.
 نجفی توسعه خدمات برخط و دولت الکترونیک را از اولویت‌ها و برنامه‌های مهم تحول اداری در بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام و اضافه کرد: توسعه خدمات الکترونیک به ایثارگران با توجه به ظرفیت مناسب فناوری اطلاعات در بنیاد با جدیت دنبال شده و طی چند ماه گذشته خدمات جدیدی به خدمات الکترونیک ایثارگران اضافه شده است.
 معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران با بیان اینکه الکترونیک شدن خدمات به ایثارگران با جدیت ادامه می‌یابد افزود: با توجه به شیوع بیماری کرونا وظیفه داریم به جامعه ایثارگری خدمت ارائه دهیم و در کنار خدمت رسانی از آن‌ها صیانت کنیم که با ارائه خدمات الکترونیک و عدم حضور این عزیزان برای دریافت خدمات هر دو تکلیف انجام می‌شود.
گفتنی است در این همایش معاونان توسعه مدیریت و منابع انسانی استان‌های سراسر کشور به بیان نظرات، پیشنهادات و مسائل این حوزه پرداختند.
انتهای پیام/

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.