وضعیت ذخیره سازی کالاهای اساسی مطلوب است‌

0 2

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: برای حمایت از تولیدات داخلی فرهنگ‌سازی شود و دستگاه‌های مرتبط و ذیربط نیز موانع فرآروی صنعتگران را مرتفع کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دولت به نقل از  شاتا، رضا رحمانی در جریان بازدید از شرکت پاک من با بیان این مطلب، افزود: از همه مردم، دستگاه‌های مرتبط و رسانه ها بخصوص صدا و سیما می خواهم برای حمایت از تولیدات داخلی و داخلی‌سازی محصولات و ملزومات فرهنگ سازی انجام دهند.

همه دستگاه ها بکوشند تا موانع جلوی پای صنعتگران رفع بشود

وی با اعلام اینکه صنعتگران انتظار دارند که موانع و بوروکراسی جلوی پای آنها رفع شود، تصریح کرد: همه دستگاه‌ها و هر کس در هر جایی که مسئولیتی دارد برای حل و فصل این گونه مشکلات و تسهیل امورات حوزه صنعت و تولید بکوشد.

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه بوروکراسی باعث تسهیل در فرآیند های تولید و افزایش اشتغال می‌شود، یادآوری کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند اگر می خواهید مشکلات فراروی کشور حل شود، راه حل آن توجه به رونق تولید است.

رحمانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به بازدید هایی که امروز انجام داده است گفت : واحد هایی که مورد بازدید قرار گرفتند بر روی موضوع داخلی سازی قطعات، توسعه اشتغال و تولید کار کرده اند.

وضعیت ذخیره سازی کالاهای اساسی خوب است

وی در خصوص ذخیره‌سازی کالاهای اساسی نیز افزود: امروز از مجتمع انبارها و ذخیره سازی شهید امین زاده بازدید کردیم، دولت وظیفه ذخیره سازی دارد و وضعیت وفور کالا و ذخیره‌سازی نیز به حمدالله خوب است.

وزیر صمت در خصوص علت رسیدن به این وضعیت خوب نیز بیان کرد: تولید دو سوم محصولات و کالاهای منتخب، افزایشی بوده است . همچنین در حوزه هایی که واردات باید انجام می‌شد تمهیدات لازم و اطمینان‌بخش انجام شده است.
 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.